Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale sportive

Număr anunț
DA22091826
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PAULESTI (CUI 28107091)
Furnizor / câștigător
PROSPORT SRL (CUI RO5277275)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
920,17 RON
Valoare atribuită
920,17 RON
Data publicării
17.12.2018 10:50
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

920,17 RON

din 920,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.