Ofertă acceptată Cumpărare directă

UROCULTOR / RECOLTOR / CONTAINER RECOLTARE PROBE URINA / RECIPIENT 60 ML

Număr anunț
DA22087281
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
33790000-4 · Sticlarie pentru laborator, pentru articole de igiena sau pentru industria farmaceutica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
750 RON
Valoare atribuită
750 RON
Data publicării
17.12.2018 08:38
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 11:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

750 RON

din 750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.