Ofertă acceptată Cumpărare directă

Banda elastica

Număr anunț
DA22086522
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
Furnizor / câștigător
TARABOSTES S.R.L. (CUI RO18394315)
Cod CPV
37420000-8 · Echipament de gimnastica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,10 RON
Valoare atribuită
168,10 RON
Data publicării
16.12.2018 19:02
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 18:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,10 RON

din 168,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.