Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transport cadavre către Spitalul Județean de Urgență Miercurea Ciuc, nr anunț ADV1053887

Număr anunț
DA22058221
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
Furnizor / câștigător
ALCSIK TEMETKEZES SRL-D (CUI 34873158)
Cod CPV
98370000-7 · Servicii funerare si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.572,50 RON
Valoare atribuită
2.572,50 RON
Data publicării
13.12.2018 11:34
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 14:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.572,50 RON

din 2.572,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.