Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachete echipamente sportive

Număr anunț
DA22030937
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV SCOLAR NR 2 (CUI 4992971)
Furnizor / câștigător
TERRA SPORT SRL (CUI RO14157081)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.502,59 RON
Valoare finală
2.502,59 RON
Data publicării
11.12.2018 16:22
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.