Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hota cu flux laminar V700 Standard fara masa suport

Număr anunț
DA22087327
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
Furnizor / câștigător
TOTALMED SRL (CUI RO24577279)
Cod CPV
38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.530 RON
Valoare atribuită
10.530 RON
Data publicării
17.12.2018 08:40
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.530 RON

din 10.530 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.