Ofertă acceptată Cumpărare directă

Videoproiector Panasonic PT-VZ580E

Număr anunț
DA22081322
Autoritate contractantă
Teatrul Dramatic I.D. Sirbu (CUI 2664650)
Furnizor / câștigător
DB TECHNOLIGHT S.R.L. (CUI RO3049840)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.043,50 RON
Valoare atribuită
2.043,50 RON
Data publicării
14.12.2018 13:39
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.043,50 RON

din 2.043,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.