Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de casare echipament radiologic
- Număr anunț
- DA22090620
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
- Furnizor / câștigător
- KARITRAV C.O. SRL (CUI RO18779567)
- Cod CPV
- 98391000-0 · Servicii de declasare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.670 RON
- Valoare atribuită
- 2.670 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 10:22
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 11:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.670 RON
din 2.670 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro