Ofertă acceptată Cumpărare directă

Realizare produse personalizate

Număr anunț
DA22085917
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MUZEAL ARAD (CUI 3678220)
Furnizor / câștigător
GORGONA DESIGN SRL (CUI RO15576460)
Cod CPV
39298900-6 · Diverse articole decorative (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.400 RON
Valoare atribuită
10.400 RON
Data publicării
15.12.2018 13:56
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.400 RON

din 10.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.