Ofertă refuzată Cumpărare directă

Scaune Cămin Cultural

Număr anunț
DA22047158
Autoritate contractantă
COMUNA PISCOLT (PRIMARIA COMUNEI PISCOLT) (CUI 3896704)
Furnizor / câștigător
MONTANA CÂMPENI SRL (CUI RO25620490)
Cod CPV
39200000-4 · Accesorii de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.000 RON
Valoare finală
18.000 RON
Data publicării
12.12.2018 14:53
Data finalizării
17.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.