Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cuptor incorporabil ARCTIC AROIM24500BC, electric, 71l, 3100W, A+, negru
- Număr anunț
- DA22086638
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DIMITRIE ROMANESCU DOROHOI (CUI 29178562)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39711361-7 · Cuptoare electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 714,20 RON
- Valoare atribuită
- 714,20 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 06:44
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 22:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
714,20 RON
din 714,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro