Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Combina frigorifica INDESIT LR7 S1 W, 307 l, 176 cm, A+, alb
- Număr anunț
- DA22086637
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DIMITRIE ROMANESCU DOROHOI (CUI 29178562)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39711110-3 · Frigidere cu congelator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 924,29 RON
- Valoare atribuită
- 924,29 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 06:41
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 22:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
924,29 RON
din 924,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro