Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Statie de calcat TEFAL Effectis Easy Plus GV6771E0, 1.4l, 270g/min, 2200W, alb-mov
- Număr anunț
- DA22086636
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DIMITRIE ROMANESCU DOROHOI (CUI 29178562)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39713000-3 · Aparate electrice de uz casnic pentru curatat; fiare de calcat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 543,97 RON
- Valoare atribuită
- 543,97 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 06:38
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 22:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
543,97 RON
din 543,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro