Ofertă acceptată Cumpărare directă

Frigider cu 2 usi INDESIT TAA 5, 415 l, 180 cm, A+, alb

Număr anunț
DA22070515
Autoritate contractantă
COMUNA BISTRA (CUI 4562346)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39700000-9 · Aparate de uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.285,63 RON
Valoare atribuită
1.285,63 RON
Data publicării
14.12.2018 08:38
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.285,63 RON

din 1.285,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.