Ofertă refuzată
Cumpărare directă
ROBINET CU SFERA SI MANETA DIN ALAMA CROMATA GIACOMINI R910-TOP TRECERE APA FE-FI 2"
- Număr anunț
- DA22084729
- Autoritate contractantă
- Spital Pneumoftiziologie Constantin Anastasatu (CUI 2541878)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 44411100-5 · Robinete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 336,14 RON
- Valoare finală
- 336,14 RON
- Data publicării
- 14.12.2018 16:05
- Data finalizării
- 17.12.2018 10:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.