Ofertă acceptată Cumpărare directă

articole sanitare

Număr anunț
DA22078188
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL TRAIAN (CUI 4484531)
Furnizor / câștigător
ROCAST MEHEDINTI SRL (CUI 14341954)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
806,21 RON
Valoare atribuită
806,21 RON
Data publicării
14.12.2018 12:19
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 11:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

806,21 RON

din 806,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.