Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ECHIPAMENT CONTROL ACCES VIRTOP
- Număr anunț
- DA22100311
- Autoritate contractantă
- ORAȘUL NUCET (CUI 4687200)
- Furnizor / câștigător
- HELION S.A. (CUI RO26471400)
- Cod CPV
- 42961100-1 · Sisteme de control al accesului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 128.483,37 RON
- Valoare atribuită
- 128.483,37 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 14:16
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 15:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
128.483,37 RON
din 128.483,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro