Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de telefonie mobila si gazduire site CJP Olt, pentru o perioada de 12 luni

Număr anunț
DA22097736
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII OLT (CUI 13603453)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI RO8971726)
Cod CPV
64211000-8 · Servicii de telefonie publica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.035,40 RON
Valoare atribuită
3.035,40 RON
Data publicării
17.12.2018 13:17
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 15:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.035,40 RON

din 3.035,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.