Ofertă acceptată Cumpărare directă

Suport tavan videoproiector Sopar

Număr anunț
DA22096856
Autoritate contractantă
CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVĂ ”SF. VASILE” CRAIOVA (CUI 5047004)
Furnizor / câștigător
SOFTROM GRUP SRL (CUI RO16065251)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
354 RON
Valoare atribuită
354 RON
Data publicării
17.12.2018 12:57
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 13:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

354 RON

din 354 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.