Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tamplarie pvc -usa simpla 910*2070, culoare alb
- Număr anunț
- DA22079507
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEOLOGIC TARGU JIU (CUI 18343435)
- Furnizor / câștigător
- RATIPEST PROD SRL (CUI RO16119530)
- Cod CPV
- 45421000-4 · Lucrari de tamplarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 612,20 RON
- Valoare atribuită
- 612,20 RON
- Data publicării
- 14.12.2018 12:53
- Termen limită
- 19.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 11:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
612,20 RON
din 612,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro