Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii consultant si management pentru proiectul "Amenajare spatii publice in localitatea Iacobini

Număr anunț
DA22077339
Autoritate contractantă
COMUNA BRAZII (CUI 3520288)
Furnizor / câștigător
BUSINESS DEVELOPING GROUP SRL (CUI 19893984)
Cod CPV
79420000-4 · Servicii conexe managementului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.200 RON
Valoare atribuită
11.200 RON
Data publicării
14.12.2018 11:55
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 10:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.200 RON

din 11.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.