Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de construire after school la Scoala Gimnaziala George Bacovia

Număr anunț
DA22069392
Autoritate contractantă
SECTOR 4 (PRIMARIA SECTORULUI 4 BUCURESTI) (CUI RO4316422)
Furnizor / câștigător
ESTCON S.R.L. (CUI RO2596946)
Cod CPV
44211100-3 · Constructii modulare prefabricate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
436.050 RON
Valoare atribuită
436.050 RON
Data publicării
13.12.2018 19:45
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 08:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

436.050 RON

din 436.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.