Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de sablare a panourilor metalice conform oferta

Număr anunț
DA22098335
Autoritate contractantă
S.C. COMPANIA MUNICIPALA CONSOLIDARI S.A. (CUI RO37764937)
Furnizor / câștigător
JUST MULTISERV S.R.L. (CUI RO20949132)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
430.000 RON
Valoare atribuită
430.000 RON
Data publicării
17.12.2018 13:31
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 17:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

430.000 RON

din 430.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.