Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rindea Bosch Professional GHO 6500, 650W, 16500 RPM, 280x158mm
- Număr anunț
- DA22098247
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU (CUI 4505430)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 44510000-8 · Scule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 468 RON
- Valoare atribuită
- 468 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 13:29
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 16:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
468 RON
din 468 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro