Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet 300 licente Eset Endpoint Protection Standard - 1an

Număr anunț
DA22082605
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI RO4204259)
Furnizor / câștigător
IT PLUS PARTNER SRL (CUI RO17141330)
Cod CPV
48760000-3 · Pachete software de protectie antivirus (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.234 RON
Valoare atribuită
14.234 RON
Data publicării
14.12.2018 14:16
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 10:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.234 RON

din 14.234 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.