Ofertă acceptată Cumpărare directă

CILINDRU / DRUM CANON IR2025 ORIGINAL CEXV23

Număr anunț
DA22102825
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CLOPOTICA ORASUL URLATI (CUI 29150626)
Furnizor / câștigător
BIROTECH SRL (CUI RO13038872)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
782 RON
Valoare atribuită
782 RON
Data publicării
17.12.2018 15:15
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 15:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

782 RON

din 782 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.