Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Serviciu de repartie usa PVC
- Număr anunț
- DA22089361
- Autoritate contractantă
- CASA DE ASIGURARI DE SANATATE SATU MARE (CUI 11449936)
- Furnizor / câștigător
- GLASSOL CONNECT LINE S.R.L. (CUI RO30094899)
- Cod CPV
- 50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70 RON
- Valoare finală
- 140 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 09:50
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 11:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.