Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de instalare antivirus si configurare software sisteme de calcul
- Număr anunț
- DA22087338
- Autoritate contractantă
- ORAS CAZANESTI (PRIMARIA CAZANESTI) (CUI 4231962)
- Furnizor / câștigător
- DUO MANAGER COM S.R.L. (CUI RO5168057)
- Cod CPV
- 72500000-0 · Servicii informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 240 RON
- Valoare atribuită
- 240 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 08:41
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 09:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
240 RON
din 240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro