Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Stingator cu pulbere ABC tip P6
- Număr anunț
- DA22098397
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR 'MIHAI I' (CUI 5205767)
- Furnizor / câștigător
- GIMAR STINGSERV SRL (CUI RO15175418)
- Cod CPV
- 35111300-8 · Extinctoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.875 RON
- Valoare atribuită
- 1.875 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 13:33
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 13:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.875 RON
din 1.875 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro