Atribuită
Anunț de participare
Servicii de reparatii la salupa TOPAZ
- Număr anunț
- CN1011655
- Autoritate contractantă
- AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROSCOICA MAR SRL (CUI 1862314)
- Cod CPV
- 50241100-7 · Servicii de reparare a navelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 300.000 RON
- Valoare atribuită
- 299.850 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 09:31
- Anunț de atribuire
- CAN1019984
- Termen limită
- 01.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1049687
Documente
Documentația de atribuire
- 10608_fddc9589-6514-42f2-9103-4b94490182d8.xml.p7s
- conventie beneficiar.docx.p7s
- CS si anexe TOPAZ.pdf.p7s
- FisaDate_DF1049687.pdf
- Formularefinal.doc.p7s
- propunerecontractTOPAZ.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTROSCOICA MAR SRL CUI RO 1862314
Valoare atribuită
299.850 RON
din 300.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro