Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 87,0% sub estimat

Servicii de colectare, transport si eliminare deseuri

Număr anunț
CN1011653
Autoritate contractantă
Institutul de Pneumoftiziologie "Marius Nasta (CUI 4316180)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.342.800 RON
Valoare atribuită
175.000 RON 87,0% sub estimat
Data publicării
30.05.2019 01:38
Anunț de atribuire
CAN1034553
Termen limită
02.07.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 104-252530
Documentație de atribuire
DF1049723

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Adjudecat: 175.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii de colectare, transport si depozitare deseuri menajere ECOGREEN CONSTRUCT SRL
2 Servicii de colectare, transport si eliminare a deseurilor spit… MEDILINE EXIM S.R.L.
3 Servicii de colectare, transport si eliminare finala a deseuril… STERICYCLE ROMANIA S.R.L. 20 contracte 175.000 RON
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. · contract 1418 · 11.10.2019 21.000 RON
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. · contract 021 · 06.01.2020 7.000 RON
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. · contract 408 · 16.03.2020 7.000 RON
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. · contract 693 · 07.05.2020 7.000 RON
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. · contract 818 · 25.05.2020 7.000 RON
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. · contract 994 · 30.06.2020 7.000 RON
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. · contract 1533 · 29.09.2020 7.000 RON
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. · contract 1819 · 27.10.2020 14.000 RON
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. · contract 035 · 11.01.2021 14.000 RON
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. · contract 288 · 08.02.2021 7.000 RON
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. · contract 477 · 03.03.2021 7.000 RON
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. · contract 739 · 01.04.2021 7.000 RON
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. · contract 852 · 14.04.2021 7.000 RON
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. · contract 1179 · 19.05.2021 7.000 RON
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. · contract 1455 · 18.06.2021 7.000 RON
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. · contract 1779 · 22.07.2021 7.000 RON
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. · contract 2018 · 20.08.2021 7.000 RON
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. · contract 2287 · 20.09.2021 7.000 RON
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. · contract 2381 · 29.09.2021 21.000 RON
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. · contract 1408 · 09.10.2019

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Asociere
Ofertant lider
MEDILINE EXIM SRL CUI RO 14615626
Asociați 1
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

175.000 RON

din 1.342.800 RON estimat 87,0%

Adjudecat la 13,0% din estimat · economie 1.167.800 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.