Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ECRAN VIDEOPROIECTOR Qwertyscreen 180X180
- Număr anunț
- DA22097535
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC NICOLAE IORGA PASCANI (CUI 13323054)
- Furnizor / câștigător
- ULTRA - PRO SRL (CUI RO30074344)
- Cod CPV
- 38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.298,32 RON
- Valoare atribuită
- 5.298,32 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 13:12
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 14:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.298,32 RON
din 5.298,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro