Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat de etichetare Brother P-Touch PT-E550WVP, bundle + 4 benzi cadou

Număr anunț
DA22081254
Autoritate contractantă
R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
Furnizor / câștigător
IT GENETICS S.A. (CUI RO21310535)
Cod CPV
30170000-1 · Masini de etichetat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
649,58 RON
Valoare atribuită
649,58 RON
Data publicării
14.12.2018 13:38
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 10:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

649,58 RON

din 649,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.