Anulată Anunț de participare

Acord - cadru având ca obiect furnizarea și distribuția fructelor, laptelui, produselor lactate și produselor de panificație în școli, preșcolarilor din grădinițele cu program normal de 4 ore de stat autorizate/acreditate și particulare acreditate și elevilor din învățământul primar și gimnazial de stat și particular din județul Vrancea în anii școlari 2019 - 2023

Număr anunț
CN1011645
Autoritate contractantă
JUDETUL VRANCEA(CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4350394)
Cod CPV
15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.582.693 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
30.05.2019 01:38
Anunț de atribuire
CAN1019471
Termen limită
08.07.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 104-251500
Documentație de atribuire
DF1049777

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 29.582.693 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Produse de panificație 12.599.530 RON Anulat
2 Lapte și produse lactate 11.693.000 RON Anulat
3 Fructe (mere) 5.290.163 RON Anulat

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
AGROSEMCU SRL CUI RO15501204
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
DORNA LACTATE S.A. CUI RO 9689910
Asociați 1
AGRO-PAN-STAR SRL CUI RO 14462077
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.