Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 31,8% sub estimat
Achizitia de produse alimentare impartite in 4 loturi
- Număr anunț
- SCN1042023
- Autoritate contractantă
- Directia de Asistenta Sociala Radauti (CUI 17474351)
- Furnizor / câștigător
- C-AGLA-C COM SRL (CUI 8129524)
- Cod CPV
- 15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 701.261 RON
- Valoare atribuită
- 478.180,40 RON 31,8% sub estimat
- Data publicării
- 19.04.2019 12:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1016318
- Termen limită
- 06.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1046018
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- CONTRACT DE FURNIZARE DE PRODUSE-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1046018.pdf
- FORMULARE-semnat.doc.p7s
- Strategie de contractare-semnat.pdf.p7s
DUAE
Loturi (4)
Adjudecat: 478.180,40 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Alte produse | — | C-AGLA-C COM SRL | 96.624,60 RON |
| 2 | Carne, produse din carne si preparate din carne | — | CARPATIS | 207.798,80 RON |
| 3 | Lapte si produse lactate | — | C-AGLA-C COM SRL | 130.388 RON |
| 4 | Produse de morarit si panificatie | — | S.C. MOPAN SUCEAVA S.A. | 43.369 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
C-AGLA-C COM SRL CUI RO 8129524
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MOPAN SUCEAVA S.A. CUI 34874331
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CARPATIS SRL CUI RO 712360
Valoare atribuită
478.180,40 RON
din 701.261 RON estimat
31,8%
Adjudecat la 68,2% din estimat · economie 223.080,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.