Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mobilier bucatarie - Camin cultural, com. Șoldanu, jud. Calarasi

Număr anunț
DA22087593
Autoritate contractantă
COMUNA SOLDANU (CUI 3796934)
Furnizor / câștigător
BINCOM GRAND SRL (CUI 24579989)
Cod CPV
39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.344,54 RON
Valoare atribuită
11.344,54 RON
Data publicării
17.12.2018 08:53
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 13:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.344,54 RON

din 11.344,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.