Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PUPITRU MULTIFUNCTIONAL PT LABORATOR INFORMATICA PENTRU 2 LOCURI
- Număr anunț
- DA22087143
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic Ion Creanga (CUI 2614295)
- Furnizor / câștigător
- MOB METEOR SRL (CUI 24607736)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.269,80 RON
- Valoare atribuită
- 14.269,80 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 08:31
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 09:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.269,80 RON
din 14.269,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro