Ofertă acceptată Cumpărare directă

Antene cu teaca

Număr anunț
DA22102661
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Scolar nr.2 Baia Mare (CUI 3825851)
Furnizor / câștigător
EXTENSO DEVELOPMENT SRL (CUI RO27829800)
Cod CPV
37452920-6 · Stocare de mingi sau fileuri de volei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.165,25 RON
Valoare atribuită
7.165,25 RON
Data publicării
17.12.2018 15:12
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 15:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.165,25 RON

din 7.165,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.