Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE CURATENIE

Număr anunț
DA22101805
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA HENRI MATHIAS BERTHELOT (CUI 29169998)
Furnizor / câștigător
FABI TOTAL GRUP SRL (CUI RO15556234)
Cod CPV
39800000-0 · Produse de curatat si de lustruit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.401,40 RON
Valoare atribuită
2.401,40 RON
Data publicării
17.12.2018 14:51
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 15:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.401,40 RON

din 2.401,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.