Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,6% sub estimat
EXECUTIE LUCRARI PENTRU “EXTINDERE SISTEM DE ALIMENTARE CU APA SI RETEA DE CANALIZARE, IN COMUNA LAPUS, JUDETUL MARAMURES”
- Număr anunț
- SCN1042008
- Autoritate contractantă
- Comuna Lapus (Consiliul local Lapus) (CUI 3627218)
- Furnizor / câștigător
- GRICON SRL (CUI 15500950)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.190.465,16 RON
- Valoare atribuită
- 5.845.694,10 RON 5,6% sub estimat
- Data publicării
- 19.04.2019 10:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1021931
- Termen limită
- 27.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1046283
Documente
Documentația de atribuire
- 10. Planse desenate - 1.pdf.p7s
- 10. Planse desenate - 2.pdf.p7s
- 10. Planse desenate - 3.pdf.p7s
- 6. Formulare si model de contract.pdf.p7s
- 9. Specificatii tehnice - 1.pdf.p7s
- 9. Specificatii tehnice - 2.pdf.p7s
- 9. Specificatii tehnice - 3.pdf.p7s
- 9. Specificatii tehnice - 4.pdf.p7s
- 9. Specificatii tehnice - 5.pdf.p7s
- FisaDate_DF1046283.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
GRICON SRL CUI RO 15500950
Asociați 1
TEHNODOMUS S.R.L. CUI RO 5596002
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
INDPRODCOM SRL CUI RO 12120019
Terți susținători 1
CONSTRUROM SA CUI RO 16161089
Valoare atribuită
5.845.694,10 RON
din 6.190.465,16 RON estimat
5,6%
Adjudecat la 94,4% din estimat · economie 344.771,06 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.