Ofertă refuzată Cumpărare directă

Cherestea 50x25x4000 mm

Număr anunț
DA22025887
Autoritate contractantă
ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
Furnizor / câștigător
RESORT METAL SRL (CUI 2414378)
Cod CPV
03419000-0 · Cherestea (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
619,50 RON
Valoare finală
619,50 RON
Data publicării
11.12.2018 13:38
Data finalizării
18.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.