Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de dezinsectie si deratizare (pentru suprafete >1500 mp)
- Număr anunț
- DA22059203
- Autoritate contractantă
- GRADINITA PP "ION CREANGA (CUI 4567920)
- Furnizor / câștigător
- TR ADMINISTRARE IMOBILE SRL (CUI RO15691834)
- Cod CPV
- 90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.388 RON
- Valoare atribuită
- 3.388 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 12:00
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 14:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.388 RON
din 3.388 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro