Ofertă acceptată
Cumpărare directă
reparatiiu instalatie electrica de evacuare
- Număr anunț
- DA22111550
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu program prelungit Casuta cu Povesti (CUI 17104286)
- Furnizor / câștigător
- EUROTEHNICA IT&C SRL (CUI RO26991098)
- Cod CPV
- 35111400-9 · Echipament de evacuare in caz de incendiu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.519,93 RON
- Valoare atribuită
- 20.519,93 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 10:37
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 12:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.519,93 RON
din 20.519,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro