Ofertă acceptată Cumpărare directă

Placa de baza inclusiv montaj

Număr anunț
DA22109171
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI RO5175054)
Cod CPV
30237140-2 · Placi de baza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.330 RON
Valoare atribuită
1.330 RON
Data publicării
18.12.2018 09:42
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.330 RON

din 1.330 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.