Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Incaltaminte din material textil pentru balet (flexibili/cipici)
- Număr anunț
- DA22104066
- Autoritate contractantă
- ANSAMBLUL ARTISTIC PROFESIONIST "CONSTANTIN ARVINTE" AL CONSILIULUI JUDETEAN IASI (CUI 38595054)
- Furnizor / câștigător
- Flaut Oana PFA (CUI Ro26381081)
- Cod CPV
- 18814000-8 · Incaltaminte cu fete din material textil (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.159,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.159,60 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 15:50
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 08:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.159,60 RON
din 1.159,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro