Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acumulator stationar pentru platforma transport persoane cu dizabilitati(escalator)

Număr anunț
DA22072422
Autoritate contractantă
Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCT SERVICE SRL (CUI 15813109)
Cod CPV
31400000-0 · Acumulatori, pile galvanice si baterii primare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.160 RON
Valoare atribuită
1.160 RON
Data publicării
14.12.2018 09:42
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 10:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.160 RON

din 1.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.