Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trusa perfuzie cu mecanism de reglare a debitului, cu camera de picurare 60ml, lungime 210mm

Număr anunț
DA22117183
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
Furnizor / câștigător
TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY SRL (CUI RO217930)
Cod CPV
33141626-4 · Truse de dozaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
411,50 RON
Valoare atribuită
411,50 RON
Data publicării
18.12.2018 12:47
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 15:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

411,50 RON

din 411,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.