Ofertă acceptată Cumpărare directă

Calculatoare de birou (Rev.2)

Număr anunț
DA22113949
Autoritate contractantă
Scoala cu cls. I-VIII, Arpasu de Jos (CUI 17771328)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.336,03 RON
Valoare atribuită
11.336,03 RON
Data publicării
18.12.2018 11:30
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.336,03 RON

din 11.336,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.