Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asigurare facultativa tip CASCO pentru autovehicule

Număr anunț
DA22106476
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02456 (CUI 31971658)
Furnizor / câștigător
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.139,21 RON
Valoare atribuită
7.139,21 RON
Data publicării
18.12.2018 08:04
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 09:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.139,21 RON

din 7.139,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.