Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asigurare a autovehiculelor

Număr anunț
DA22103621
Autoritate contractantă
COMISARIATUL REGIONAL PENTRU PROTECTIA CONSUMATORILOR- REGIUNEA SUD MUNTENIA PLOIESTI PRAHOVA (CUI 2843582)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.001 RON
Valoare atribuită
10.001 RON
Data publicării
17.12.2018 15:36
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 15:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.001 RON

din 10.001 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.